پرورش طیور گوشتی

پرورش طیور گوشتی

پرورش طیور گوشتی

دسته: علوم پایه

بازدید: 5 بار

فرمت فایل: doc

حجم فایل: 895 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 45

مقدمه اهمیت گوشت طیور در تغذیه انسان گوشت طیور به عنوان یك منبع غنی پروتئین در سال های اخیر به طور وسیعی در تغذیه انسان در دنیا و در كشور ما مورد استفاده قرار گرفته است به طوری كه در بعضی از كشورها كه از نظر شرایط طبیعی و كمبود مرتع دچار مضیقه هستند گوشت طیور به سرعت جانشین گوشت دام های دیگر شده است ارزش غذایی گوشت مرغ می دانیم كه منظور اصلی ا

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

تاریخچه

وضعیت تولید مواد غذایی در دنیای امروز بخصوص در كشورهای جهان سوم یكی از مسائل بغرنج اجتماعی به شمار می رود و طبق پیش بینی این مسئله در آینده نزدیك تولید اشكالات و تنش های اجتماعی بیشتری خواهد بود زیرا روز به روز به ویژه در كشورهای فقیر و عقب مانده افزوده می گردد.

طبق مطالعات تاریخی جمعیت كره زمین در 4 هزار سال قبل از میلاد مسیح در حدود 30 میلیون نفر بوده است (20/1 جمعیت فعلی هندوستان) و 1000 سال قبل از میلاد به 200 میلیون نفر رسید، این جمعیت با افزایش ملایم به مرور بیشتر شد، به طوری كه در سال 1600 میلادی به 500 میلیون و در سال 1825 به یك میلیارد نفر بالغ گردید. از اوائل قرن بیستم افزایش جمعیت جهان به نحو چشمگیری افزایش یافت به طوری كه در سال 1980 به رقمی در حدود 5/4 میلیارد نفر رسید. این روند رشد جمعیت در دنیا هم چنان با سرعت ادامه دارد به طوری كه هم اكنون در هر ساعت 8700 نفر به جمعیت دنیا اضافه می گردد بدین ترتیب به طوری كه پیش بینی می شود در سال 2000 سال جمعیت دنیا به رقمی بین 6 – 7 میلیارد نفر بالغ خواهد شد. از سوی دیگر به علت بهبود بهداشت و روش های پیشگیری از بیماری در سال های اخیر درصد تلفات و مرگ و میر به حد قابل توجهی كاهش یافته است و حد متوسط عمر در كشورهای مختلف افزایش پیدا نموده است به عنوان مثال در 200 سال قبل حد متوسط سن انسان 33 سال بود حال آن كه در عصر حاضر در بیشتر كشورهای اروپایی عمر متوسط بشر به حدود 70 سال رسیده است.

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

برچسب ها : پرورش طیور گوشتی , پرورش طیور گوشتی , اهمیت گوشت طیور در تغذیه انسان , اصول کاربرد رایانه درپرورش طیور

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

دسته بندی محصولات

بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی